UNDERWORLD

Witamy na stronie naszej gildi : ]

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


#1 2009-04-24 00:47:35

Tiest0

Admin

Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 5
Punktów :   

Ban

Witam, chciałem się pożegnać ze wszystkimi których poznałem w naszej gildi ponieważ dostałem bana... Niestety grać od nowa nie będę, nie mam tyle czasu.. mówi się trudno ale szkoda konta ( duchowe m7, walniecie m8, silne m4, ) all skille na 17 weszły więc brakowało mi 3 lvle do 70 lvla i tąpnięcie na m1 . Tego mi się juz nie udało zrobić. poza tym przepadly moje all ithemki i KU ktore mialem schowane w magazynie ( magnetyk+8 [ chyba kazdy go widział ], sokola niestety nieudalo mi sie zakupic ale lwią +9 kupiłem po za tym all +9 i boga +7 :> wszystko poszło na marne miałem ogolnie walnięć w magazynie 20, duchowych uderzeń 7 i silne odlozone ktore dostałem od '' skydivera '' ktorego pozdrawiam i ogolnie pozdrawiam wszystkich członków naszej gildi oraz naszego lidera pozdr0 dla was

PS: wiem, że zbyt duzo osób tego nie przeczyta ale jest szansa do jutra że mnie odbanują ponieważ napisałem prosbe o unbana. Jednak gdyby nie wysłuchali moich prośb to moze spotkamy sie w metinie 3 pozdr0 xD


"jest szansa do jutra że mnie odbanują ponieważ napisałem prosbe o unbana" - to jednak nie możliwe zdaniem admina :x

Ostatnio edytowany przez Tiest0 (2009-04-24 01:24:20)

Offline

 

#2 2009-04-30 20:40:39

Goryl1996

Admin

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 16
Punktów :   

Re: Ban

Ban ;/ mnie też zbanowali tak jak Tiest0 tylko że nie wiem za co ;// to jest najbardziej żałosne na każdym koncie ban jak to jest na ip. albo co.. all se poszlo odemnie ;/// a byly dobre skile z 200zł na SM dalem zal mi tej gry...  
Dziekuje wszytkim z tej super gildi za wspólną grę może spotkamy się w 3 edycji tak jak mowil kolega Tiest0
Aa i pozdrowcie odemnie Reano

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.karierapilkarska.pun.pl www.klanlegends.pun.pl www.forumawf.pun.pl www.sasuke1.pun.pl www.9dragons.pun.pl